.

.

Битлси-Свеќник Парк Ѕид Постер, 22.375 34

Битлси-Свеќник Парк Ѕид Постер, 22.375 34

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Овие Трендови Меѓународни Ѕидниот Постер Битлси-Свеќник Парк е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Битлси-Свеќник Парк Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата