.

.

Мулти-употреба Пакет за простории за пауза, 42 квадратна маса со винилни гости столчиња, завршна облога со подножје во стилот на Х и црни седишта

Мулти-употреба Пакет за простории за пауза, 42 квадратна маса со винилни гости столчиња, завршна облога со подножје во стилот

Оценки на купувачот:

DEN 1776.96
Од стоката
Во магацинот

Пакет за паузи во кој има 42 инчи квадратни повеќенаменски табела со база на пиедестал во стилот на Х и столчиња за гости на винил. OFM пакет со повеќекратна просторија за пауза, 42 "квадратна маса со винилни гости столчиња, завршна обработка на цреша со база на пиедестал во стилот на Х и црни седишта (PKG-BRK-164).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата