.

.

Пренослива Козметичка Торба Кожна Шминка Патент Торба Патување Тоалетна Торба За Жени

Пренослива Козметичка Торба Кожна Шминка Патент Торба Патување Тоалетна Торба За Жени

Оценки на купувачот:

DEN 367.84
Од стоката
Во магацинот

Опис. Дали ви треба практична и пренослива торба за складирање козметика која ќе ви помогне да ја организирате вашата козметика? Оваа торба за складирање може да игра добра улога за складирање и може да се користи во секојдневниот живот или патувањето на отворено. Ова е многу корисна торба за складирање што ќе донесе погодност во вашиот живот. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : стп кожа. - Големина : 33,00Х14, 50Х14, 50см/12, 97Х5, 70Х5, 70ин. - Чантата може да ви помогне да ја организирате и чувате вашата козметика кога одите на патување и кампување. - Торбата за складирање може да се користи не само како торба за чување шминка, туку и како торба за канцелариски материјал. - Карактеристики затворање на патент, што го олеснува вадењето работи и држењето на вашиот предмет внатре. - Со стп кожен материјал и едноставен дизајн, кој е уникатен и стилски. - Фината изработка на козметичката кеса обезбедува добра издржливост и практичност.Список за пакување : 1 x Торба за Шминка торбата може да ви помогне да ја организирате и чувате вашата козметика кога одите на патување и кампување. Чантата за складирање може да се користи не само како торба за чување шминка, туку и како торба за канцелариски материјал. Карактеристики затворање на патент, што го олеснува вадењето работи и држењето на вашиот предмет внатре. Со стп кожен материјал и едноставен дизајн, кој е уникатен и стилски. Фината изработка на козметичката кеса обезбедува добра издржливост и практичност.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата