.

.

Рамо Тоте Патент Топ 18 X5 X15 - Кучиња И Кучиња

Рамо Тоте Патент Топ 18 X5 X15 - Кучиња И Кучиња

Оценки на купувачот:

DEN 639.84
Од стоката
Во магацинот

СОНЦЕ Н ПЕСОК-ЛОВОРОВ БУРЧ-Светли, живописни бои го дефинираат потписното уметничко дело на уметникот лорел Бурч. Овие торби се дизајнирани да бидат практична и корисна уметност. Билијантните нијанси и прекрасните модели на нејзините внимателно дизајнирани торби им се допаѓаат на сите. Користете ја торбата за носење производи од пазарот на земјоделци, купување во вашата омилена продавница или преземање на вашиот најнов занаетчиски проект во движење. Големина : 18х5х15 Рамо Торба Патент Врвот. СОНЦЕ Н ПЕСОК-ЛОВОРОВ БУРЧ-Светли, живописни бои го дефинираат потписното уметничко дело на уметникот лорел Бурч. Овие торби се дизајнирани да бидат практична и корисна уметност. Билијантните нијанси и прекрасните модели на нејзините внимателно дизајнирани торби им се допаѓаат на сите. Големина : 18х5х15 Рамо Торба Патент Врвот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата