.

.

Националниот Печат Тркала Одговара изберете: 1985-NISSAN 300ZX, DATSUN 300ZX

Националниот Печат Тркала Одговара изберете: 1985-NISSAN 300ZX, DATSUN 300ZX

Оценки на купувачот:

DEN 12192.00
Од стоката
Во магацинот

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата. Ние нудиме премиум решенија за запечатување повеќе од 75 години. Нашиот дизајнерски тим држи чекор со индустријата и обезбедува напредни решенија за денешните возила. Тип на дизајн : без пролет; една усна. Температурен опсег : -40 до 225 Степени Целзиусови / -40 до 107 Степени Целзиусови. Добра ниска температура способност. Ниско отекување во јаглеводородни течности. Обезбедува квалитетни и сигурни перформанси за секој вид поправка. Одговара Изберете : 1985-1986 NISSAN 300 ZX 1984 DATSUN 300 ZX 1982-1984 DATSUN МАКСИМА 1984 DATSUN 200 SX 1985-1986 NISSAN 200 SX и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата