.

.

Тиркизна Тартанска Шема На Пердуви Аква Западна Југозападна Бања Декор Бања Туш Завеса

Тиркизна Тартанска Шема На Пердуви Аква Западна Југозападна Бања Декор Бања Туш Завеса

Оценки на купувачот:

DEN 479.84
Од стоката
Во магацинот

Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата