.

.

Саудер Челик Реката Рустикален Метал И Дрво Тв Стојат Со Врати За Телевизори до 60

Саудер Челик Реката Рустикален Метал И Дрво Тв Стојат Со Врати За Телевизори до 60

Оценки на купувачот:

DEN 3839.84
Од стоката
Во магацинот

ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР заслужува стилски колега. Дајте му на вашата дневна соба ажурирањето што го заслужува со стилската ТВ-креденца инспирирана од индустријата од колекцијата На Реката Челик. Овој метал и дрво credenza располага СО 60-инчен ТЕЛЕВИЗОР, што го прави совршено место за собирање наоколу за да ја гледате вашата омилена нова серија или да имате филмски маратон со вашите пријатели. Отвореното складирање за забава credenzas нуди одлично место за видео и аудио опрема, списанија и далечински управувачи. Прилагодливата централна полица може да се премести на различни височини, создавајќи флексибилно складирање и приказ за предмети како организирање канти, украсни растенија и врамени фотографии од вашето семејство. Плус, има дополнително скриено складирање со прилагодливи полици зад секоја врата. Штандот за ТВ креденца е детален со текстура, метална рамка обложена со прав и има привлечни аголни акценти. Завршено Во Бланширан Месквит, овој индустриски тв штанд е се што му треба на вашиот дом. Ве молиме контактирајте не на 1-800-523-3987 со какви било прашања што може да ги имате за производот. Саудер Челик Реката Рустикален Метал И ДРВО Тв Стојат Со Врати За Телевизори до 60", Бланширан Месквит Заврши : . Собрани Димензии : 60.24 "L x 19.09" W x 29.72 "H. Располага со 60" ТЕЛЕВИЗОР со тежина од 70 фунти. или помалку за оптимално задоволство при гледањето. Прилагодлива полица зад секоја врата за флексибилни опции за складирање. Прилагодлива централна полица држи аудио/видео опрема. Текстура, метална рамка обложена со прав и аголни акценти. Управувањето со кабелот овозможува удобен пат за електрични жици. Завршено од сите страни за разноврсна поставеност во секоја просторија од вашиот дом. Акцентирани со заострени стапала и меки заоблени рабови. Затворените исечоци на грбот овозможуваат пригодна патека за кабли и жици. Бланширан Месквит заврши. 5 година ограничена гаранција. Модел # : 426127. Димензии на кутијата : 66.35 "L x 23.05" W x 8.28 " H. за дополнителни прашања или какви било проблеми, ве молиме контактирајте го производителот на 1-800-523-3987. Бидете сигурни да ја проверите колекцијата На Реката Челик за повеќе одлични предмети!. Сместува ТЕЛЕВИЗОР од 60 инчи со тежина од 70 килограми. или помалку за оптимално задоволство при гледањето. Прилагодлива полица зад секоја врата за флексибилни опции за складирање.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата