.

.

Маса За Тв Конзола ЗА ТВ, Голем Телевизиски Штанд СО ЛЕД Светла, ТВ Кабинет СО Простор За Складирање, Бел ТВ Кабинет За Дневна Соба, Спална Соба

Маса За Тв Конзола ЗА ТВ, Голем Телевизиски Штанд СО ЛЕД Светла, ТВ Кабинет СО Простор За Складирање, Бел ТВ Кабинет За Дневна

Оценки на купувачот:

DEN 2218.88
Од стоката
Во магацинот

КАБИНЕТОТ ЗА ТВ SESSLIFE е неопходен дел од секое домаќинство. Покрај практичната употреба, тој е и убав украс за целата домашна опрема. Тоа е прилично комбинација на издржлив материјал и необична изработка, со висока јачина. и добар квалитет. Има полици за складирање, што може да заштеди простор во вашата соба. Поради дизајнот НА ЛЕР и прецизниот третман, ОВОЈ тв кабинет има извонреден изглед и мазна површина. Главно Функција : . Количина : 1pc Colour : Бела Големина На Производот : W160 CM*D400 CM*H600 CM . Материјал : . Кабинет 15мм Панел За Врата со Честички со висок сјај лакирана плоча со густина од 3мм (позадина) со американски стандарден појас за светилки со една глава (16 видови единечна боја, 4 видови на боја) Применлива Сцена : Спална Соба, дневна соба, дневна соба итн. Пакетот Вклучува : . 1 PC ® ТВ Кабинет Сите Делови1pc € Упатство За Употреба. Забелешки : . Со оглед на комплицираната инсталација, се препорачува да инсталирате според упатствата за инсталација.Секој панел и делови за монтирање имаат етикети, ве молиме пронајдете ја соодветната етикета за инсталирање.Опремен со 16 бои прилагодлив ЛЕД систем за осветлување, доволно елегантен за додавање на посебен шарм во вашата куќа. Модерен Стил : Едноставните фронтови со висок сјај и телото со мат текстура го прават овој телевизор да стои и ексклузивен и издржлив. Додава модерен допир на повеќето украси за домот. Големо Складирање : овој држач ЗА ТВ СО полици за складирање е погоден За ТЕЛЕВИЗОР до 70 инчи. Многу простор за складирање на вашите конзоли за забава, ви помага да го одржувате вашиот дом уреден и чист. ПРИЛАГОДЛИВ ЛЕД Систем : СО ЛЕД светла СО 16 бои и 4 флеш ефекти, идеални за љубителите на домот. ОВОЈ СИСТЕМ ЗА LED светла се контролира со далечински управувач за ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ или промена на динамички ефекти, украсување на вашиот дом шарени и убави. Широко Користен : овој држач за тв е идеален за употреба во дневни соби за држење НА ТЕЛЕВИЗОРОТ и некои украси како што се вазни и фотографии на врвот, исто така погодни за вашата дневна соба, спална соба и повеќе места. 100% Задоволство : Ако имате какви било прашања во Врска СО Држачот ЗА ЛЕР ТВ, можете да контактирате со нас и ние ќе дадеме повратни информации во рок од 24 часа. Ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата