.

.

Дијамант Принцеза 10кт Розово Злато Жени Тркалезна Црвена Боја Подобрен Дијамантски Квадратен Кластер Прстен Cttw

Дијамант Принцеза 10кт Розово Злато Жени Тркалезна Црвена Боја Подобрен Дијамантски Квадратен Кластер Прстен Cttw

Оценки на купувачот:

DEN 8719.84
Од стоката
Во магацинот

10кт Розово Злато Женски Тркалезна Црвена Боја Подобрен Дијамантски Квадратен Кластер Прстен 1/4 Цттв Изработен во 10кт Розово Злато. 1/4 Карати вкупна тежина. Тежи 1,74 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата