.

.

Велингсејл Менс 14к Жолто Злато Цврсто КЛАСИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ Милграин Традиционален Свадбен Бенд Прстен-Големина 10

Велингсејл Менс 14к Жолто Злато Цврсто КЛАСИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ Милграин Традиционален Свадбен Бенд Прстен-Големина 10

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Велингсејл Карактеристики : 1. Зачудувачки Висок Полиран Финиш2. Направени со користење само на повеќето премиум и чисти материјали3. Не оцрни, Зачудувачка Бо4. Удобно Носење6. Издржливи, лесни за корисниците, едноставни спецификации : - Бренд : ВЕЛИНГСЕЈЛ-Модел Бр : Ј-ЛГДИ-БМР-070-100- Големина : ве Молиме изберете ја големината на вашиот прстен пред да нарачате - Метален Тип : Злато - Метален Печат : 14к - Метална Тежина : ве Молиме изберете ја вашата големина и прегледајте ги деталите за ставката - Ширина : 7мм - Камена Тежина : Na - Друго : - Унисекс - Каталог Бр : V11-144пакет Вклучен : 1 x ВЕЛИНГСЕЈЛ Готов Накит1 x Бесплатен Накит Кутија За Подароци1 x Фактура со опционална персонализирана поракапродажба на Регистрирана Трговска марка. Производите за ПРОДАЖБА на ВЕЛИНГС се продаваат само од овластени продавачи. Гаранција без грижи : - 12 месеци гаранција за безгрижен производ за секое купување од ВЕЛИНГСЕЈЛ. **Доживотна Гаранција за дефекти во производството** - Професионална техничка поддршка, ефикасна И секогаш корисна Грижа За Клиентите сите набавки на накит гарантирани автентични и вистинити по големина! Нарачајте со доверба во Велингсејл. Секое купување вклучува 3 години бесплатно повторно сервисирање и полирање. Ако сакате да го завршите вашиот накит, ве молиме контактирајте не!. Брза И Брза испорака. Комплетно со елегантна кутија за подароци за накит и Пакување На Мало. Квалитет што може да го очекувате од Велингсејл. Сите набавки на накит направени со Велингсејл вклучуваат водечка доживотна гаранција во индустријата** од производствени дефекти. Произведени со Користење на стандарди за квалитет На Велингс. Гарантиран квалитет или вашите пари назад!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата