.

.

14к Природни Црни Они Машки Уникатен Прстен Крст Детали

14к Природни Црни Они Машки Уникатен Прстен Крст Детали

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Овој луксузен 14к Бел Златен Црн Оникс Машки Прстен со Вкрстен Детал тежи приближно 11 грама и прикажува прекрасен црн оникс во овална форма, стручно поставен во сјајна златна рамка од 14 Карати. Одликувајќи се со високо полиран и текстуриран златен финиш, овој машки црн оникс прстен е достапен по ваш избор ОД 14к бело, жолто и розово злато и прави совршен подарок за секоја пригода. 14к Природни Црн Оникс Менс Уникатен Прстен Крст Детали (Жолто Злато Големина 8).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата