.

.

Апартман Бебе Ливија Креветчето Црна Природна

Апартман Бебе Ливија Креветчето Црна Природна

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Креветчето Ливија е паметно стилизирано островско креветче со малку аголни нозе и цврсти панели за ѕиркање. Современата светло сива завршница ќе го издржи тестот на времето. Ова креветче може да се претвори и во кревет за мали деца со дополнително купување на стражарска шина. 3 прилагодливи висини на душекот за погодност кога бебето ќе научи да седи или да стои. Одговара на душек за креветче со стандардна големина (се продава одделно). Нетоксични бебешки безбедни завршетоци. Безбедноста на бебето е наш приоритет! ЈПМА тестирани и сертифицирани, како и исполнување и или надминување на сите стандарди НА КПСС и АСТМ. Безбедноста на бебето е наш приоритет! ЈПМА тестирани и сертифицирани, како и исполнување и или надминување на сите стандарди НА КПСС и АСТМ.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата