.

.

Сет За Тастатура, Механичко Масло За Тастатура-За Клучна Механичка Тастатура. За Декорација На Тастатурата Црна, Бела, Сина, Светло Сина, Црвена, Светло Розова, Темн?

Сет За Тастатура, Механичко Масло За Тастатура-За Клучна Механичка Тастатура. За Декорација На Тастатурата Црна, Бела, Сина,

Оценки на купувачот:

DEN 246.56
Од стоката
Во магацинот

PBT Тастатура Сет, Механички Тастатура Капи Масло-за 61 / 64 / 87 / 104 / 108 Клуч Механичка Тастатура. За Декорација На Тастатурата Црна, Бела, Сина, Светло Сина, Црвена, Светло Розова, Темна Спецификација : Тип На Ставка : PBT Keycaps Material : PBTModel : P9 Number На Копчиња : 108 применлива Опрема : За 61 / 64 / 87 / 104 / 108 Список На Пакети Со Механички Тастатури Со Клучеви : 108 x Клучеви 1 x Извлекувач Ergономски дизајн, лакот на капачето за тастатура одговара на прстите, носејќи удобно искуство со пишување. Технологија за обликување со две бои, текстот не е лесно да се избледи, што го подобрува визуелниот ефект и работното искуство. Изработени од висококвалитетен ПБТ материјал, силен, абење, масло -, издржлив и стабилен без тресење. Богати бои, 13 бои за избор, за задоволување на различните потреби на различни групи луѓе, слободни за избор.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата