.

.

Кафепрес-Стојам Со Украина Поддршка Украински Костум За Тело-Слатко Новороденче Боди Бебе Ромпер-Големина Новороденче-Месеци

Кафепрес-Стојам Со Украина Поддршка Украински Костум За Тело-Слатко Новороденче Боди Бебе Ромпер-Големина Новороденче-Месеци

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Ова бебешко боди е изработено со квалитет и грижа, така што вашето новороденче ќе биде спортски стил преку нивните години и две години. 100% супер мекиот памук ќе се чувствува одлично на нивната кожа, и удобен и издржлив. Три-предвременото затворање за промена на пелени и грижа за перење во машина ќе биде ветре за мама. Овие ползавци за бебиња се совршен подарок за бебе за момче или за девојче на вашиот следен туш за бебиња, роденден за бебиња или иден настан. Овие бебешки боди со кратки ракави се 100% чешлана памучна маичка со прстен за удобност на вашето бебе. Засиленото три предвремено затворање прави пелена да менува ветре. Ромпер дизајни се професионално печатени. Вашиот уникатен дизајн ќе насмее некого со смешни, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Направете го овој новороден ползавец совршен подарок за идната мајка, Денот на Мајката, тушот за бебиња, роденденот на бебето и Божиќ. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои. Сува сува ниска за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата