.

.

Кампување Перница Кренат Фестивал На Отворено ПЕРНИЦА УБАВ Додаток За Надувување

Кампување Перница Кренат Фестивал На Отворено ПЕРНИЦА УБАВ Додаток За Надувување

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Опиши . 100% сосема нов, висок квалитет . . Спецификација : . Име : Мултифункционална квадратна дремка перница . Материјал : собирање ткаенина + пвц лагер . Карактеристики : олеснување на замор, релаксирање на цервикалниот ' рбет . Патување и патување со автомобил стои резерви . Големина : 34,5 СМ*24СМ . Применливи места : дома, работа, студирање . Авион, Интернет, итн. . Квалитет прво, обезбедете ја најдобрата услуга. Клиентите се наши пријатели. Стилски дизајн, 100% сосема нов и квалитетен! . . Забелешки : . 1. За фотографии, ве молиме дозволете мала хроматска аберација . 2. Поради рачно мерење, големината може да биде различна . . Вклучен Пакет : . 1 парчиња Перница За Кампување На Надувување Фестивал На Отворено ПЕРНИЦА УБАВ Додаток за Надувување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата