.

.

Endеа Дипломирање Мешана Двојна Боја Ресел со Сребрен Блинг Шарм

Endеа Дипломирање Мешана Двојна Боја Ресел со Сребрен Блинг Шарм

Оценки на купувачот:

DEN 143.20
Од стоката
Во магацинот

МЕШАНА РЕСИ ЗА ДИПЛОМИРАЊЕ ВО БОЈА : ГО КОМПЛЕТИРА ИЗГЛЕДОТ НА ДИПЛОМИРАЊЕТО И ПРАВИ ОДЛИЧЕН СУВЕНИР ЗА СЕЌАВАЊЕ!Една мешана реси во боја за да ја покажете вашата училишна гордост. Ресичката е долга 9 инчи со јамка од 6,5 инчи за прицврстување на капачето. Една мешана реси во боја се нуди во повеќе бои. Секоја ресичка доаѓа и со комеморативен годишен знак. Овој производ е токму она што ви треба за да ја завршите ДИПЛОМИРАЊЕТО ПОГЛЕДНЕТЕ КЛАСИКА ЗА ДИПЛОМИРАЊЕ. Ниту една церемонија на дипломирање не би била комплетна без белегот мешана ресичка за дипломирање со Шарм на Сребрена Блинг. Без оглед на возраста на матурантот, шармот на реси и годишниот блинг се основни парчиња од дипломираното искуство!. КОМЕМОРАТИВЕН ПАД НА ДАТУМОТ. Нашите мешани ресни доаѓаат со пад на датумот на сребро за да ја означат годината на вашето посебно достигнување!. ГИ ИСПОЛНУВА АМЕРИКАНСКИТЕ СТАНДАРДИ ЗА ДИПЛОМИРАЊЕ. Класичната мешана ресичка за дипломирање е долга 9 инчи и е стандардна за сите дипломирање на кое било ниво во училиштата, колеџите и универзитетите во САД!. СРЕБРЕНА ГОДИНА БЛИНГ ШАРМ. Со слободен подвижен и лесен пад на датумот, овој мешан ресел за дипломирање ја слави годината на дипломирање!. СОВРШЕН СУВЕНИР. Мешаните Ресни во Боја изгледаат фантастично на денот на дипломирањето, но оваа класика за дипломирање е дизајнирана да ја чуваат и ценат дипломираните студенти и семејството во годините што доаѓаат. Бидете горди на вашите академски достигнувања!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата