.

.

Гасеница Печат

Гасеница Печат

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Опис ГАСЕНИЦА ПЕЧАТ 8 H9180(8 H-9180) : заптивките За Усни се користат во ротирачки единици за да се спречи истекување на маслото во машината и да се заштити машината од надворешна контаминација.СПЕЦИФИКАЦИИ ДЕЛ БРОЈ 8 H-9180 Main Материјал За заптивка : дијаметар На гумена Дупка (мм) : 25shaft дијаметар (мм) : 16fit опрема : ГАСЕНИЦА МОТОР - машинска Опрема модели : ГАСЕНИЦА 3204, ГАСЕНИЦА 3304, ГАСЕНИЦА 3306, ГАСЕНИЦА 3406, ГАСЕНИЦА 3406 B, ГАСЕНИЦА 3406 C, ГАСЕНИЦА 3408, гасеница 3408с, Гасеница 3408е, гасеница 3412 тежина(фунти) : 0,1 ДОЛЖИНА(СМ) : 8,89 ширина(СМ) : 15,24 ДЛАБОЧИНА(СМ) : 1,27 8Х9180 ГАСЕНИЦА.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата