.

.

Саодималсу Девојки Кардигани Вафли Плетени Буци Џемпери со џебови за 7-14 ГОДИНИ

Саодималсу Девојки Кардигани Вафли Плетени Буци Џемпери со џебови за 7-14 ГОДИНИ

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Драги, Добредојдовте Во Нашата Продавница !. 99% Акрилик. Миење Раце Само. МАТЕРИЈАЛ : овие пријатни џемпери со отворен преден кардиган се изработени од Акрилна, плетена ткаенина погодна за кожата, буци и топли, совршени за активности на отворено за вашето дете. КАРАКТЕРИСТИКИ : девојки џемпери од кардиган, плетена вафла, лабав стил на вклопување, два функционални џебови, еднобојна, буци плетена текстура, обична долга џемперска надворешна облека зимски палта за девојчиња, ребрести плетени на рабовите на манжетните и напред, деколте во стилот на кимоно. ПРИЛИКА : Спарете го овој лабав кардиган со кошули, плетени врвови од оуловер, комплети за дневна облека, фармерки или хеланки и чизми за моден топол изглед. Совршен за секојдневно, училиште, одмор, забава, активности на отворено, роденденски подарок. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : измијте го одвоено на ниска температура со благи детергенти или сапун не избелувајте, исушете ја линијата. ЗА ГОЛЕМИНАТА : големината е од 120-160, препорачаната возраст е 120=5-6 години, 130=7-8 години, 140=9-10 години, 150=10-12 години, 160=13-28 години, за подетални информации за големината, погледнете ја нашата табела со големини. Девојките Отвораат Предни Кардигани. Деца Буци Зимски Џемпери. Вафли Плете.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата