.

.

Зафатена денес маица за кратки ракави на јуниори

Зафатена денес маица за кратки ракави на јуниори

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Со издвојување графички принт, оваа удобна маица со краток ракав е starвезда на вашата колекција. Само додадете фармерки и омилени чевли за стил на одење. Модел 5’10 ”и носи големина M. опуштено вклопување. Тркалезен врат. Печатење на сите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица за печатење за јуниори.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата