.

.

Пренослива Ладна Заштита Надворешно Уво Потопло Зимски Топли Преклопливи Ушни Капаци Меки Кадифени Ушни Уши Фау Крзно Уво-Мафови СИВО

Пренослива Ладна Заштита Надворешно Уво Потопло Зимски Топли Преклопливи Ушни Капаци Меки Кадифени Ушни Уши Фау Крзно Уво-Мафови

Оценки на купувачот:

DEN 175.84
Од стоката
Во магацинот

Материјал : Вештачко Крзно, Полиестер . Големина : една големина одговара на повеќето возрасни. Прилики : Шопинг, Скијање, На Отворено, итн. Боја : Црна, сива, темно розова, розова, кафеава, беж како што покажува сликата . Дијаметар на слушалката : околу 15 см. Сезона : Пролет, Fall, Зима . За моделот на преклопување, има отвор во внатрешноста на кадифен одвојлив, што е погодно за памукот внатре при менување и перење. Ова не е скршено!. За носење Бидејќи крзното ќе се смачка за време на пакувањето и транспортот, крзното ќе биде меко и мазно кога ќе ја примите стоката и ќе ја протресете или дувате со фен за коса. Во врска со опаѓањето на косата, некои клиенти ќе пријават дека ушите ќе ја изгубат косата. Почитувани, ова е предизвикано од лебдечката коса оставена со ласерско сечење. Тоа може да се отстрани по прислушување. . Слушалката ќе ви ги загрее ушите во зима, особено за снежните временски услови . Носете Ги овие слушалки доброто расположение и внимание е загарантирано . Тоа е прекрасно риболов справи за зимата . Модниот стил е симпатичен и убав . . Пакетот вклучува : 1 Компјутер Слушалки. . Забелешка : . Малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. . Има 2-3% разлика според рачното мерење. Пренослива Ладна Заштита Надворешно Уво Потопло Зимски Топли Преклопливи Ушни Капаци Меки Кадифени Ушни Уши Вештачко Крзно Уво-Пригушувачи СИВО.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата