.

.

Валмек Дигитална Висечка Скала 1000 кг 2204 фунти Пренослив Тежок Кран Скала Лцд Позадинско Осветлување Индустриски Кука Скали Единица Промени Податоци Држете Тара З?

Валмек Дигитална Висечка Скала 1000 кг 2204 фунти Пренослив Тежок Кран Скала Лцд Позадинско Осветлување Индустриски Кука Скали

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Оваа дигитална висечка скала е пренослива, но може да издржи до 1000 килограми надвор од вашата имагинација. Тежина на предметот( без батерија) : 1015гр / 2,24 фунти. Челичната кука со висока јачина и добра отпорност на абење спречува паѓање на предметите, што го прави побезбеден и побезбеден за употреба. Лесно Ракување 3 копчиња во контролниот панел за да работат лесно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата