.

.

Вогуеле Прозорец Завеса Топер Завеси Бран Водопад Директно Валанс Декор Дејзи Прачка Џеб Чиста Кратки Завеси Стил-W: 26 H: 24 * *

Вогуеле Прозорец Завеса Топер Завеси Бран Водопад Директно Валанс Декор Дејзи Прачка Џеб Чиста Кратки Завеси Стил-W: 26 H: 24

Оценки на купувачот:

DEN 286.24
Од стоката
Во магацинот

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Заглавие : Џебен Стил На Прачка : Модерен Материјал : Полиестеркол : Повеќебојна (Wx H) : W : 26"x H : 24"/ 66cm*61cm W : 26"x H : 30"/ 66cmw*76cm W : 26"x H : 36"/ 66cm*91cm W : 26"х х : 39"/ 66см*100смв : 26"Х Х : 47"/ 66см*120смкарактеристики : 1.Овој атрактивен валанс на прозорци може да се користи и виси лесно ,за да одговара на вашиот постоечки стил или нов што сакате да го пробате ,ја оживува секоја просторија во вашиот дом и го надополнува вашиот декор.2.Користете сами или со постојните завеси .3.За слој стилски употреба повеќе, користејќи сам течноста каскадни стил на овој валанс дава вашиот дом релаксирана повик чувство и изглед. 4.Или вашиот простор фаворизира е формално обичниот, модерниот или традиционалниот Пакет Вклучен : 1/2 Парчиња Валанс Завеси Само Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. ПОЛУ ПРОЕГИРНО : Помешани со специјални подебели и посветли нишки, овие валанси прикажуваат совршен проегирен изглед со шепот на сјај, создавајќи судир помеѓу рустикален и нежен. ДИЗАЈН НА ЏЕБ ЗА ПРАЧКИ : завесите за затемнување на џебот на прачката се конструирани со џеб од 3 инчи на врвот. Лесен за инсталирање и лизгање. ЛЕСЕН И ЛЕНЕН ИЗГЛЕД : лесната ткаенина ги прави валансите доволно проегирни за да се филтрираат во мека светлина, но сепак цврсто ткаени со суптилна текстура што го надополнува стилскиот ленен изглед. Создавање маглив лесен и воздушен изглед за спална соба, кујна, дневна соба, бања, перална, студио.. ИЗМЕШАЈТЕ и СОВПАЃАЈТЕ : Убаво го врамува горниот дел од прозорците. Исто така може да се меша со истиот модел и материјал лен изгледа ниво завеси од нашата продавница, создаде повеќе пристоен И уникатен Американски декорација на било кој од вашите прозорци и соби. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење во ладна вода, не избелувајте, исушете го ниско, пеглајте на најниско поставување доколку е потребно. Лесна употреба на лесна нега.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата