.

.

Багет Сече Лабораторија Создаде Син Сафир И Моисанит Редење Прстен, 14к Бело Злато, САД 9.50

Багет Сече Лабораторија Создаде Син Сафир И Моисанит Редење Прстен, 14к Бело Злато, САД 9.50

Оценки на купувачот:

DEN 7795.20
Од стоката
Во магацинот

Подарете им го на вашите најблиски Овој Прекрасен Прстен На Вечноста на нивниот Роденден украсен Со Багета Создаде Син Сафир и Моисанит поставени на полу-лентата Во Поставување На Наизменична шема, изработени во Цврсто Злато.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI052185189 Ring Големина : Големина НА САД 9,50 14k Варијација На Бело Злато Вкупна Тежина На Камен : 0,6850 Каратметална Тежина : 1,50 Gm Метална Чистота : 14k Бело/Жолто Злато (Контакт ЗА 10k, 18k Злато Привлекување небесни благослови Со Создаден Син сафир. Сјајна и Кралска, извонредно изработена за да ги плени поединците. Розек Накит уверува Експресен И Бесплатен превозот на Вашите Нарачки, заедно со Сертификат За Автентичност за ваше задоволство. Добијте 30-Дневна бесплатна политика за враќање!. Целиот Наш Накит Пристигнува Во Кутија За Накит Со Потпис, осигурувајќи дека тие се подготвени да Предложат Или Подарок за да го зачуваат Вашето Драгоцено време од Пакувањето. Совршен Подарок За Сите Прилики Како Годишнина, Свадба, Свршувачка, Валентин, Роденден, Нова Година, Божиќ, Дипломирање, Матурска, Денот на Благодарноста. Добијте Го Вашиот Производ Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Ние исто така ви обезбедуваме Бесплатна Големина На Прстенот, за да можете да избегнете проблеми во последен момент да имате Совршен Прстен за да одговара. Овој Прстен може Да биде Идеален Подарок и За Мајка, Баба, Свршеница, Сопруга, Девојка, Ќерка, Сестра. Накитот росек има Ексклузивен И Достапен Опсег На Фини Накит достапни во огромна разновидност На Скапоцени И Полускапоцени Скапоцени Камења за Мажи и Жени. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработен Накит Со Дијаманти Без Конфликти и Ааа+ Квалитетни Природни И Сертифицирани Скапоцени Камења со Високи Етички Стандарди. Достапни СМЕ 24Х7 ЗА Помош и Задоволство на Клиентите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата