.

.

Activeенски активен спортски градник со големо влијание со перничиња со перничиња

Activeенски активен спортски градник со големо влијание со перничиња со перничиња

Оценки на купувачот:

DEN 260.32
Од стоката
Во магацинот

Овој спортски градник „одење“ во Авиа е задолжителен за вашата гардероба. Одликувајќи се со 80% полиестер и 20% ткаенина Spandex, овој градник има врвен стил додека нуди оптимална удобност и перформанси. Стајлингот на Racerback со двослојни детали за Power Mesh нуди дишеност во стил, а перничените ленти се одлична карактеристика што обезбедува крајна удобност. Овој активен градник е достапен во разновидни бои. 80% полиестер/20% спандекс. Спортски градник. Големо влијание. Перничени ленти. Обликувани чаши внатре. Влага за губење. Стајлинг на Racerback со детали за двојно слој Powermesh. Рефлексивни акценти. Достапно во разновидни бои и отпечатоци. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не користете омекнувач на ткаенини, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата