.

.

Страттон дома декор црно -бел диви коњ врамени платно wallидна уметност

Страттон дома декор црно -бел диви коњ врамени платно wallидна уметност

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Уметничкото дело е испружено над цврста, висококвалитетна рамка, осигурувајќи дека останува затегната и добро структурирана за наредните години. Одликувајќи се со зачудувачки монохроматски приказ на див коњ, ова исклучително уметничко дело носи совршен баланс на современа софистицираност и рустикален шарм на вашиот простор за живеење. Ги меша традиционалните и современите елементи заедно за да создаде пободена и поканувачка атмосфера во вашиот дом . ✅ Размислен подарок - идеален за најразлични прослави како родендени, свадби, забави за домаќинство или како А. Естави ја естетиката на вашиот дом со безвременскиот привлечност на овој црно -бел диви коњ врамени платно wallидна уметност.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата