.

.

Индустриски студенти, Беверли Хилс, хотелски тропски дланки крајбрежно сликарство злато плови, врамен уметнички печатен wallид уметност

Индустриски студенти, Беверли Хилс, хотелски тропски дланки крајбрежно сликарство злато плови, врамен уметнички печатен wallид

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : растение, вегетација, сликарство, лето, природа, палма, ботаничка. Дизајн од Амелија Нојс.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата