.

.

Мод Поџ, Сјајна Завршница, фл оз

Мод Поџ, Сјајна Завршница, фл оз

Оценки на купувачот:

DEN 255.84
Од стоката
Во магацинот

Повеќе од 50 години Мод Поџ е омилениот Лепак, запечатувач и завршница На Америка. Сјајот На Мод Подџ брзо се суши и се суши јасно, оставајќи мазна, сјајна завршница. Зачувајте ја убавината на вашите проекти за хартија за декупаж и многу повеќе со овој повеќенаменски, се-во-едно заптивната смеса, лепак и завршница. Користете го овој лепак за декупаж за да креирате проекти за хартија за декупаж, како и проекти користејќи дрво, ткаенина, пластика и платно! Овој практичен лепак за декупаж доаѓа во различни завршетоци како што се сјај, мат, сјај, сатен, надворешен, безбеден за миење садови и многу други уникатни формули за секој проект. Оставете ја вашата креативност да оживее со неограничените можности за Сјај на Мод. ПРАКТИЧНА И РАЗНОВРСНА ГОЛЕМИНА-Додадете го овој повеќенаменски, се-во-едно лепак, запечатувач и завршете во шише од 16 мл во вашите уметнички материјали. ЗАЧУДУВАЧКИ, ИЗДРЖЛИВ ФИНИШ - овој практичен лепак за декупаж доаѓа во прекрасна јасна, сјајна завршница за да ја зачувате убавината на вашата хартија за декупаж и проекти за хартија за декупаж. БРЗО СЕ СУШИ НА ПОВЕЌЕ ПОВРШИНИ - оваа формула за брзо сушење работи на различни површини како дрво, хартија, платно, калај, теракота и многу повеќе - што го прави овој задолжителен производ за сите ваши уметности и занаети!. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-Чистењето е лесно со Мод Поџ! Кога ќе завршите со вашиот проект за декупаж, едноставно исчистете го дополнителното со сапун и вода. Формула-Мод Поџ е нетоксична и базирана на вода формула одлична за изработка со сите возрасти. Проширете ги вашите резерви за декупаж со овој ретро бренд!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата