.

.

Женска Облека За Кревање Задник Беспрекорна Подлога Долна Облека За Подобрување На Колкот Гаќи За Контрола На Обликувачот На Телото Краток

Женска Облека За Кревање Задник Беспрекорна Подлога Долна Облека За Подобрување На Колкот Гаќи За Контрола На Обликувачот На

Оценки на купувачот:

DEN 223.84
Од стоката
Во магацинот

Материјал-Удобен памук/полиестерски влакна/еластични влакна, мрежеста ткаенина што дише, секси декорација на чипкаеластична Лента За Половинатаносејќи го на вистинското место цел ден,дизајнот Со Висок струк го слабее вашиот струк.Вградени влошкиНаправете Го Вашиот Колк да изгледа позаоблен попривлечен.Дизајн на боксерски панталониПодигнете го задникот и Виткајте ја еластичната лента на бутот и помогнете да остане на место.Колковите ги покриваат колковите од пена. Земете ги колковите и чизмите од соништата.Отстранлив тапацир за лесно чистење. Создадете го вашиот секси модел на песочен часовник веднаш : значително намалете ги испакнатините на половината и грбот.Прилики : погоден за Клуб, свадби, забави, работа, собири, конференции, церемонии, состаноци, косплеј, фестивал, одмор и во секое време кога сакате да изгледате посекси. Детали за производот : . Материјал : Полиестер, Spandex Shapewear : Контролни Гаќи Тип На Ткаенина : Широк Крпа Декорација : Nonethekshapewear : Тенки. ​Големина Шема : . Големина - - - - - - - Погоден За Половината - - - - - - - Погоден За Hip M22.80"-26.70"28.30"-31.50"L24.40"-28.30"30.70"-33.00"XL26.00"-29.90"32.30"-35.40"2 XL27.50"-31.50"33.80"-37.00"3 XL29.10"-33.00"35.40"-38.50"4 XL30.70"-34.60"37.00"-40.10"5 XL33.30"-36.20"38.50"-41.70". Пакетот Вклучува : . 1 х Жени Обликувач Гаќи. Забелешки : . Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Мека И Дише Ткаенина. Подобрен Дизајн На Полнење. Обликувајте Заоблени Колкови.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата