.

.

Инлифе Костим За Капење Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Комплет Два Костими За Капење Комплети За Бикини За Жени

Инлифе Костим За Капење Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Комплет Два Костими За Капење Комплети За Бикини За Жени

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Комплет Дводелни Костими за Капењекарактеристики : Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот ја прави кожата многу кул во топло време. Долгиот врв на резервоарот за торзо со отстранливиот градник може да обезбеди поголема поддршка и да ја подобри вашата форма. Тогаш симпатичниот јазол напред, широки и еластични ремени, ве прави помал притисок и поудобно да ја прилагодите големината. Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве одржува безбедни, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок. Овие гроздобер костими за капење можат да одговараат на повеќето прилики одлично, забава на базен на плажа, топла пролетна бања или какви било други водени прилики. Повеќе големини за да изберете од.Ве молиме изберете ја соодветната големина според деталниот водич за мерење на големината. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме во секое време!Сезона : Лето : Женски Стил : Материјал За Плажа : Најлон, Тип На Спандекспатерн : Должина На Фустанот : Редовно што добивате : 1 комплет сплит костими за капење големина : И Големина. : Мала Биста : 68-74см/26,77-29,13 "Половината : 63см/24,80" Горната Должина : 48см/18,90 "Должина На Панталоните : 29см/11,42". Големина : М Големина. : Средна Биста : 73-79см/28,74-31,10 "Половината : 78см/30,71" Горната Должина : 49см/19,29 "Должина На Панталоните : 30см/11,81". Големина : Л Големина. : Голема Биста : 78-84см/30,71-33,07 "Половината : 78см/30,71" Горната Должина : 50см/19,69 "Должина На Панталоните : 31см/12,20". Големина : XL Големина. : Х-Голема Биста : 83-89см/32,68-35,04 "Половината : 83см/32,68" Горната Должина : 51см/20,08 "Должина На Панталоните : 32см/12,60". Големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Биста : 88-94см/34,65-37,01 "Половината : 88см/34,65" Горна Должина : 52см/20,47 "Должина На Панталони : 33см/12,99" Инлифе Костим За Капење Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Комплет Дводелни Костими За Капење Бикини Комплети За Жени, Црни. Женски костими за капење; женски бикини костими за капење; женски костими за капење прикриваат прозорци. Рушените детали се одлични за затегнување на стомакот и исто така ја обликуваат вашата фигура, правејќи да изгледате потенок, попривлечен и ласкав. Плисираните и лелеави костими за капење изгледаат многу ласкави и елегантни. Скромниот фустан за костими за капење со вградено дно обезбедува доволно покриеност за да се чувствувате безбедно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата