.

.

Јуелијанкси Жени Обични Блузи Кошули Со Долги Ракави Мода Видете Преку Ревер Отворен Шифон Плажа Прикривање

Јуелијанкси Жени Обични Блузи Кошули Со Долги Ракави Мода Видете Преку Ревер Отворен Шифон Плажа Прикривање

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 58см/22.83" Должина : 83см/32.68" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 101см/39.76" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 59см/23.23" ДОЛЖИНА : 84 CM/33.07" големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 106cm/41.73" рамо : 41cm/16.14" ракав : 60cm/23.62" ДОЛЖИНА : 85 CM/33.46" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 111cm/43.70" рамо : 42см/16.54" ракав : 61см/24.02" должина : 86см/33.86" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 116см/45.67" РАМО : 43СМ/16.93" Ракав : 62см/24.41" Должина : 87см/34.25" Женски Обични блузи долг ракав КОШУЛИ СЕКСИ ВИДИ ПРЕКУ РЕВЕР ОТВОРЕН шифон плажа покрие нагорекарактеристики Тој е мазен и лесен, удобен за носење. Разновидна опција за повеќето сезони. ●Нега На облека / Машина За Миење Раце Или Рачно Перење Со Ладна Вода/ Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило. €Карактеристики За Вратот ● Облечени блузи со елегантна форма на вратот шармантно деколте, што е совршено за повеќе прилики. Од прилика, можете да ја носите оваа секојдневна туника блуза за работа, бизнис, канцеларија, забава, секојдневен или секојдневен живот! Може да се носи за сите сезони, многу разноврсна. Може да се носи лежерно или професионално.И доволно долго за носење со хеланки, фармерки, панталони, здолништа или shorts.It исто така, изгледаат одлично со кардиган над врвот кога е поладно.ве молиме внимавајте да ја проверите големината како подолу Сезона"ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ" : Летен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Должина На Цврсти Ракави : Долга Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Blouse Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths483496cm/37.80"39cm/15.35"58cm/22.83"83cm/32.68"M61036101cm/39.76"40cm/15.75"59cm/23.23"84cm/33.07"L81238106cm/41.73"41cm/16.14"60cm/23.62"85cm/33.46"XL101440111cm/43.70"42cm/16.54"61cm/24.02"86cm/33.86"XXL121642116cm/45.67"43cm/16.93"62cm/24.41"87cm/34.25"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 83cm/32.68"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 101cm/39.76"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 84cm/33.07"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41.73"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 85cm/33.46"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 111cm/43.70"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 86cm/33.86"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 116cm/45.67"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 87cm/34.25" НАТПРЕВАР : Совршено за жените да ја носат оваа маица со хеланки, фармерки и чизми. ПРИЛИКА : Одлично за секојдневно, излегување, забава, работа, патување, дома, улица, секојдневна облека. БЕСПЛАТНО ВРАЌАЊЕ : поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, само однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ги сакате овие женски врвови.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата