.

.

Ускармен Женска Телешка Кожа Горна Рачка Бинокуларна Бо Чанта

Ускармен Женска Телешка Кожа Горна Рачка Бинокуларна Бо Чанта

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Торба со кутија со една горна рачка во форма на бинокуларен облик. Притисни заклучување затворање со врежано лого. Притисни заклучување затворање со врежано лого. Заштитни стапала. Внатрешноста обложена со велур има еден џеб со патент и едно лизгање. Отстранлив прилагодлив ремен за рамо, 21" капка. Златен тон хардвер. 7 "Х х 7" В х 3.5 "Д, 3" рачка капка. Телешка кожа. Вклучена вреќа за прашина. Од Ускармен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата