.

.

Женски Чизми Ретро Чевли Обични Модни Еднобојни Велур Со Реси Високи Потпетици Чизми До Глужд Мода Црна 4.5

Женски Чизми Ретро Чевли Обични Модни Еднобојни Велур Со Реси Високи Потпетици Чизми До Глужд Мода Црна 4.5

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Женски Ретро Чевли Секојдневна Мода Велур Со Реси Со Реси Со Високи Потпетици Чизми До Глуждот Забелешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Карактеристика : Горен Материјал : Материјал За Стадо : Гумена Шема : Цврст Пол : Повод За Жени : Обична Висина На Петицата : 8цмитем Тип : Чизма100% Сосема нов И висококвалитетен Пакет : 1 Пар Чизми табела : Јотами Женски Чевли Забелешка : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарување, можете да најдете други поквалитетни и достапни артикли! ! !Пребарување клучни зборови : секојдневни сандали, стилети, пети со средна пета, сандали со женски потпетици, клин пета, нов стил, женски сандали на платформа, женски слајд сандали, везени, завој, ремен за тока, Чизми, Средна пета, витешки кожени чизми, жени, чипка, средна цевка, чизми, голема големина, ниска пета, патент, Женски чизми, ниски потпетици, средно-чизми со цевки, матирани, кожени чизми, згодни, чизми со врвки, женски, нелизгачки, водоотпорни, кожени чизми, големи димензии, црни, патент. Кратки чизми, Цвет, Етнички, Ракав, Жени, Чизми. Пригода : Погоден За одење на отворено, забава, одмор, забава, работа, Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Забелешка #1 : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики. Забелешка #2 : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата