.

.

Bamboo Living- Womenените цветни потпетици на глуждот на глуждот во тексас

Bamboo Living- Womenените цветни потпетици на глуждот на глуждот во тексас

Оценки на купувачот:

DEN 783.84
Од стоката
Во магацинот

Овие потпетици за бамбус за живеење-21 цветни везници на глуждот се забавен додаток на вашиот плакар. Тие се одлични да се облекуваат или да се облекуваат. Тие работат точно на големината и се достапни во црна и тексас. 4 Во пета, работи точно до големината. Тексас ткаенина, гумена надворешна плоча, затворање на патент.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата