.

.

Женски Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Дуксер Зимски Обичен Џеб Со Копчиња Печатење Врвки Со Долги Ракави Моден Пуловер Врвни Модни Врвови

Женски Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Дуксер Зимски Обичен Џеб Со Копчиња Печатење Врвки Со Долги Ракави Моден Пуловер Врвни

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 58см/22.83" Должина : 64см/25.20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 60см/23.62" Должина : 65см/25.59" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 105СМ/41.34" ракав : 62см/24.41" должина : 66см/25.98" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110см/43.31" ракав : 64см/25.20" должина : 67см/26.38" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 115см/45.28" ракав : 68см/26.77" Должина : 68см/26.77" Женски Зимски моден топол принт Дуксер Со долги ракави Секојдневен ПУЛОВЕР НА БЛУЗА КАРАКТЕРИСТИКИ : МОДЕН ДИЗАЈН,,! Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Мода, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Печатен Ракав : Јака Со Кратки Ракави : Дебелина На О-Вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Блуза Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Материјал : Полиестер + Спандекс,пријателски за Кожата, Мек, Топол и Еластичен, изработен со висококвалитетна ткаенина, Дише, лесен, мек, пријателски за кожата. Карактеристики : блок во Боја,Леопард Принт, Долг ракав, Врвка за Влечење ,Пруги,Цветни, Дуксери Со Дуксери со Џеб. Стил : можете да ја спарите оваа јакна со шарени дуксери во модна боја во 2022 година со фармерки, тексас шорцеви, хеланки, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед. Прилика : Fall И Зима, Совршени За Вежбање, Трчање, Јога, Теретана, Шопинг, Патување, Забава, Одмор, Клуб, На Отворено и Секојдневно За Носење. Рачно перење или машинско перење ладно, не избелувајте, исушете ја линијата. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата