.

.

Санвиглор Женски Капут V Вратот Надворешна Облека Елек Без Ракави Лабава Јакна Елек Зимски Црвен XL

Санвиглор Женски Капут V Вратот Надворешна Облека Елек Без Ракави Лабава Јакна Елек Зимски Црвен XL

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Зимски Топол Елек, Секојдневно Палто За Долна Облека,Женски Елек Од Јакна Тип На Шема : Еднобојна,Обична Боја : Црвена, Црна, Виолетова Црвена, Темно Црвена, Виолетова, Розова Кожа (По Избор)Големина : Л, XL, 2 XL, 3 XL,4 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекснеклин : V Ѓердан : Должина на исечени Ракави : Без Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Оваа Јакна е опремена Со Полиестер, V Вратот, Цврста Боја, Ватиран, Без Ракави, и Во Секојдневен И Лабав Стил Кардиган Јакна, Копчиња До Долна Облека Палто За Fall, Зима и Порано Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 Женски Елек (други Додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Копчиња Со Качулка Надворешна Облека, Зимски Топол Елек За Јакна, Секојдневни Пријатни Јакни Обложени Со Руно. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Крзнениот Елек Со Качулка Ја Штити Главата Од Студ Во Зима, Затворање На Копчињата Напред, Два Џебови, Лабаво Вклопување, Без Ракави Но, Го Покрива Целото Рамо, Правејќи Секогаш Да Се Чувствувате Како Да Сте Во Прегратките на Топлината на Вашиот Љубовник. Повод-Нашата Облека Погодна за Секојдневна Облека, Работа на Отворено, Патување, Возење Велосипед, Пешачење. Риболов, Кампување. Задолжително За Вашата Гардероба Во Зима. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата