.

.

Пејакидсаа Женски Обичен Плетен Џемпер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Преголем Пуловер Есенски Зимски Џемпер Врвови

Пејакидсаа Женски Обичен Плетен Џемпер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Преголем Пуловер Есенски Зимски Џемпер Врвови

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Пејакидсаа од пазарот Џојбај.Ако има една работа што треба да ја додадете во вашата гардероба навреме за fall или зима, тоа е овој џемпер! . Големина Шема. Големина (см). St Length : t47tt Bust : t140. Мt Length : t48tt Bust : t144. Lt Length : t49tt Bust : t148. XLt Length : t50tt Bust : t152. Големина(инч). St Length : t18. 50 t Bust : t55. 12 . Mt Length : t18. 90 t Bust : t56. 69 . Lt Length : t19. 29 t Bust : t58. 27 . XLt Length : t19. 69 t Bust : t59. 84 . Спецификација. Име на предметот : женски џемпер. Боја : зелена, кајсија, црна, жолта, сива, сина, розова црвена, светло сина, каки. Големина : С, М, Л, ХЛ. Материјал : 55% акрилни влакна, 45% памук. Модел : цврст. Ракав : долг ракав. Јака : вратот на екипажот. Содржина На Пакетот. 1пц х џемпер. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : женскиот џемпер е изработен од премиум 55% акрилни влакна, 45% памучен материјал, мек и со добра еластичност, прави да се чувствувате удобно и изгледа шармантно. Карактеристики : плетениот џемпер за жени има долг ракав, врат на екипажот, едноставна цврста боја никогаш надвор од мода, лесен и удобен џемпер со пуловер. Прилики : женскиот џемпер со пуловер е совршен за секојдневен, дневен, состанок, улица, шопинг, канцеларија итн. Погоден за пролет, fall или зима. Лесно Се Совпаѓа : топлиот џемпер за жени има едноставен дизајн, може да биде поврзан со вашите хеланки, здолниште или фармерки за пристоен изглед. Пакет : 1пц х женски џемпер. Погоден за повеќето обликувани жени носат, лабава одговара за максимална удобност. Добра комбинација на удобност и стил!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата