.

.

Рифорла Џемпери За Жени Обични Лабави Долги Ракави Еднобојни Странични Пресеци На Екипажот Плетен Џемпер Пуловер Женски Врвови Женски Пуловер Џемпер Темно Сива XL

Рифорла Џемпери За Жени Обични Лабави Долги Ракави Еднобојни Странични Пресеци На Екипажот Плетен Џемпер Пуловер Женски Врвови

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Сезона : Fall, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Женски џемпери Табела : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73" Ракав : 66см/25.98" Должина На Грбот : 63см/24.80"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 110см/43.31" Ракав : 67см/26.38" Должина На Грбот : 64см/25.20"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 116см/45.67" ракав : 68см/26.77" должина на грбот : 65см/25.59"големина : xl Сад : 10 еу : 40 биста : 122см/48.03" ракав : 69см/27.17" Должина на грбот : 66см/25.98" женски пуловер џемпер. Перење Раце, Не Закачувајте Да Се Исуши. Женски Плетен Џемпер За Секојдневно Секојдневно, Забава, Работа, Датум, Забава, Ноќен Клуб. ЗАБЕЛЕШКА : Овој Џемпер е Релативно Мал, Џемпер Со Големина На Абење Како Што Се Препорачува За време на Купувањето. `+Дизајн, Тркалезен Врат, Долги Ракави, Странични Процепи, Висок И Низок Раб, Цврста Боја, Женски Врвови Формален Секојдневен Стил. ①Материјалот Е 80% Акрилен 20% Памук. Мека И Дише. Тофи Џемпер. Женски Џемпери. џемпери за жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата