.

.

Возидаоке панталони за жени Панталони Со Среден Струк Панталони За Подигање Тенки Секојдневни Фармерки фармерки за жени

Возидаоке панталони за жени Панталони Со Среден Струк Панталони За Подигање Тенки Секојдневни Фармерки фармерки за жени

Оценки на купувачот:

DEN 559.68
Од стоката
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : С Половината : 70см/27.56 "Должина : 113см/44.49 " Колк : 90см/35.43". Големина : М Половината : 74см/29.13 "Должина : 114см/44.88 " Колк : 94см/37.01". Големина : Л Половината : 78см/30.71 "Должина : 115см/45.28 " Колк : 98см/38.58". Големина : XL Половината : 82cm/32.28 "Должина : 116cm/45.67 " Колк : 102cm/40.16". Големина : XXL Половината : 86cm/33.86 "Должина : 117cm/46.06" Колк : 106cm/41.73 " Женски Среден Половината Панталони Подигање Сече Панталони Тенок Секојдневен Фармерки Карактеристики : 1. материјал : Овие Панталони се направени од Тексас,многу удобни,лесни и дише 2.Машинско Перење : Недостапно 3. одговара : Овие Панталони можат добро да се спојат Со Маица,Врвови Од Цевки,Блузи за Резервоари, кои прават да се чувствувате удобно и покул 4.Панталони Функција : Средината На Половината, Подигање Сече Панталони 5.Погоден за : Секојдневните Панталони создаваат практичен, но стилски стил кој може да се носи во секое време.Носете во паркови,забави,состаноци,филмови и многу повеќе. Информации за производот : Сезона : Aut и Зима Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Шема На Спандекс : Нема Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски панталони.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата