.

.

Женски Моден Врат На Екипажот Со Долги Ракави Мини Фустан Со Еднобојна Боја Фустан За Забави Со Висок струк Свечени Врвови За Фустани

Женски Моден Врат На Екипажот Со Долги Ракави Мини Фустан Со Еднобојна Боја Фустан За Забави Со Висок струк Свечени Врвови За

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Женски Моден Екипаж Со Долги Ракави Со Долги Ракави Цврст Мини Фустан Партиски Фустан Свечен Фустан. Карактеристики : . Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни . Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Голема еластичност. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. . Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Партија, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Јака : Екипажот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 х Женски Фустан. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88-96см/34.65-37.80 "Рамо : 35см/13.78" Ракав : 59см/23.23 "Должина : 88см/34.65". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92-100см/36.22-39.37 "Рамо : 36см/14.17" Ракав : 60см/23.62 "Должина : 89см/35.04". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96-104см/37.80-40.94 "Рамо : 37см/14.57" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 90см/35.43". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100-108см/39.37-42.52 "Рамо : 38см/14.96" Ракав : 62см/24.41 "Должина : 91см/35.83". КЛУЧНИ ЗБОРОВИ : машки фустан кошули тренинг кошули за мажи бели маици за жени маица фустан женски кошула фустан удобност бои маица униформа кошули за девојчиња машка пливачка кошула женски маици в маици за вратот машки обични кошули со копчиња за мажи карирани кошули за жени машки кошули со кратки ракави кошули со копчиња долни кошули за мажи пакувајте работни кошули за жени машки бели маици мускули кошули за мажи мама кошула бели кошули за мажи гром за кучиња машки хавајски кошули бела кошула долга сезона : пролет,лето,aut,зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Партија, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата