.

.

Женски Секојдневен Фустан Фустан Со Возбуда Со Долги Ракави Пролетен Слоевит Плисиран Фустан со Замав На Плажа со Долги Ракави женски црн фустан, Армија Зелена 3XL

Женски Секојдневен Фустан Фустан Со Возбуда Со Долги Ракави Пролетен Слоевит Плисиран Фустан со Замав На Плажа со Долги Ракави

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Женски Секојдневен Фустан Фустан Со Возбуда Со Долги Ракави Пролетен Слоевит Плисиран Фустан Со Замав На Плажа со Долги Ракави опис 1. Специјални Печатени, спојување дизајн 2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни 3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија 4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне! 5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина на цврста боја : Редовно Вклопување : соодветна Големина Дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 опсег На Грешки Во Женскиот Фустан 1-3cm Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Waisthiplengths483482cm/32.28"34cm/13.39"62cm/24.41"74cm/29.13"90cm/35.43"120cm/47.24"M6103686cm/33.86"35cm/13.78"63cm/24.80"88cm/34.65"94cm/37.01"121cm/47.64"L8123892cm/36.22"36cm/14.17"64cm/25.20"92cm/36.22"100cm/39.37"122cm/48.03"XL10144098cm/38.58"37cm/14.57"65cm/25.59"96cm/37.80"106cm/41.73"123cm/48.43"XXL121642104cm/40.94"38cm/14.96"66cm/25.98"100cm/39.37"112cm/44.09"124cm/48.82"XXXL141844108cm/42.52"39cm/15.35"67cm/26.38"104cm/40.94"118cm/46.46"125cm/49.21" 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Модерен, рачен дизајн ве прави попривлечни. 3. Класичен и разноврсен фустан, лесно можете со друга облека, палта, џемпери, јакни во есенската и зимската сезона. Во пролетната и летната сезона, можете исто така многу лесно да го облечете со секоја комбинација на накит, сандали, високи потпетици, капи на плажа. 4. Овој фустан фустан е дизајниран со длабок V-врат, неправилни отвори на страна го прават овој фустан повеќе карактеристичен и секси, а фустанот како целина е светла и сјајна давајќи секси и откривајќи чувство на стабилност. Фустаните за жени ќе ги модифицираат вратот и рамената за да ве направат шармантни и привлечни. Должината на фустанот изгледа ги издолжува нозете и додава уникатно чувство. 5. Совршен за улица, секојдневно, забава, сигурно ќе ви се допадне!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата