.

.

Јуехао Глуждот Бохо Женски Нога Синџир Букви Еднослоен Шестоаголници Глуждот Накит Глуждот Почетна Глуждот Нараквици За Жени Писма Глуждот

Јуехао Глуждот Бохо Женски Нога Синџир Букви Еднослоен Шестоаголници Глуждот Накит Глуждот Почетна Глуждот Нараквици За Жени

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Бохо Женски Синџир На Стапала 26 Букви Еднослојни Шестоаголници Накит За Глуждот Глужд 26 Почетни Нараквици За Глуждот За Жени Букви Карактеристики На Глуждот : Почетниот глужд Со Еден Слој Од 26 Букви е совршен подарок за вашето семејство, љубовник и пријатели. Совршен за плажа, базен, сурфање или која било друга пригода во лето, сигурно ќе ви даде комплиментипочетните додатоци за глуждот на глуждот се направени од легура, површината е галванизирана, а бојата : гроздобер златен глужд на плажа, издржлив, многу убав и сјаеновој 26 Букви Еднослојни шестоаголници глуждовите можат да го претставуваат вашето име, но можат да го претставуваат и вашиот љубовник и семејство. Глуждот е сеуште врв на колокација на облека.Одличен подарок за роденден, годишнина од свадбата, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот На Мајката И други празнициубавите нараквици за глуждот се совршени за соодветна облека за танцување на стомакот тип : 26 Букви Еднослојни Шестоаголници Материјал За Глуждот : должина На Легура : 20+7см (Прилагодлива Должина) што добивате : 1 х Синџир На Стапала Боја : Златно ве Молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различен прирачник мерење.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Глуждот. Накит. 100% Гарантирано Задоволство-Нашиот високо посветен тим за грижа за клиенти секогаш е среќен да помогне, доколку е потребно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата