.

.

Женски Тркачки Градници Долна Облека Со Цврста Боја Без Челичен Прстен Мали Гради Притисни Нагоре Беспрекорна Чипка Градник Канцелариски Тренинг Долна Облека

Женски Тркачки Градници Долна Облека Со Цврста Боја Без Челичен Прстен Мали Гради Притисни Нагоре Беспрекорна Чипка Градник

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Големина : 80С Под Биста : 69-82см/27,17-32,28" Големина : 85С Под Биста : 73-87см/28,74-34,25" Големина : 90С Под Биста : 77-92см/30,31-36,22" Големина : 95С Под Биста : 80-96см/31,50-37,80" Големина : 100С Под Биста : 84-101СМ/33.07-39.76" големина : 105с под Биста : 88-106см/34.65-41.73" гаќичките за жени се изработени Од убава КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА. Ткаенината е мека, удобна, еластична. Погоден е за различни фигури, кои можат да ги истакнат вашите облини и лесно да ја прикажат вашата самодоверба тоа е суптилна комбинација на удобност и облини, дозволете ни лесно да го покажеме чувството на доверба и романса.Дизајниран да одговара на вашата форма со ткаенина што ќе ви помогне да бидете ладни,суви и удобни во текот на целиот ден.Тие се погодни за секоја форма на телото, исто така погодни за спорт, секојдневниот живот и така натаму. ЧУВАЈТЕ ЈА Вашата Ладна Удобност ткаенината што ја отстранува влагата со нежна облога помага да бидете ладни во секоја сезона. Добри перформанси за поддршка, овозможувајќи ви слободно да се движите во животот. Умерена поддршка спортски градник за жени обезбедува убава количина на поддршка за џогирање, вежбање во теретана и возење велосипед. Овој градник ви дава лесна поддршка и трајна удобност што ја посакувате!. ИЗМЕШАЈТЕ И СОВПАЃАЈТЕ - Спарете со соодветни или контрастни гаќички за забавна атмосфера и удобност што никогаш не се откажуваат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата