.

.

Chенска капчиња секси чипка од чипка со отстранливи влошки и каиш за прилагодување на вкрстените назад

Chенска капчиња секси чипка од чипка со отстранливи влошки и каиш за прилагодување на вкрстените назад

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Бралета со чипка од капчиња е многу софистицирана и деликатна што ве прави да се чувствувате сигурни. Тој е стилски, функционален и повеќенаменски носат. Квалитетот на bralette е одличен и нивната издржливост трае многу долго. Неговиот дизајн е многу современ и модерен, што е особено одлично за партиска или клупска облека. Разновидност во опсег на боја за ваш сопствен избор е плус : црн, слонова коска, бадем, каки, ​​Кели Грин, Хантер зелена, светло сина, праска, златна сенф, каки, ​​правлива маслинка. Удобна облека : Забележителна карактеристика на капчињата чипка од чипка е удобност со одличен квалитет. Затегнувањето на исмејувањето на грбот нуди лесно да се повлече и да се исклучи убавата bralette. Секси чипка од чипка е безжична, лесна и ткаенина што може да дише. Составот на материјалот е направен од 65% најлон 35% памук.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата