.

.

Подароци за дозвола За Жени Јохомеенumn И Зима Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави Кардиган Со Џебно Сино Л

Подароци за дозвола За Жени Јохомеенumn И Зима Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави Кардиган Со Џебно Сино Л

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

64" рамо : 44см/17.Пол : Женски Повод : Дневно што добивате : 1xwomenени Кардиган ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате.Дилемата" што да облечам денес". Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата