.

.

Едиодпох Летен Разноврсен Еластичен Дизајн На Половината Тексас Шорцеви Секојдневни Панталони Женски Шорцеви Каки М

Едиодпох Летен Разноврсен Еластичен Дизајн На Половината Тексас Шорцеви Секојдневни Панталони Женски Шорцеви Каки М

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Летен Разноврсен Еластичен Дизајн На Половината Тексас Шорцеви Секојдневни Панталони. Материјал : Полиестер, Памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 320гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 64-72см/25,20-28,35" : 102см/40,16" Должина : 35см/13,78"Големина : М Половината : 69-77см/27,17-30,31" : 107см/42,13" Должина : 36см/14,17"Големина : Л Половината : 74-82см/29,13-32,28" : 112см/44,09" должина : 37см/14,57"големина : xl половината : 79-87см/31,10-34,25" : 117см/46,06" должина : 38см/14,96"големина : ххл Половината : 84-92см/33,07-36,22" : 122см/48,03" должина : 39см/15.35" женски шорцеви : секојдневни шорцеви со тренд дизајн, еластичен појас Со прилагодлив ремен Им Овозможува на шорцевите удобно да се вклопат. Означете Ги Вашите Омилени Додатоци И Потпетици, Може Да Се Користат Во Текот На Целата Година. Прилики : За Пешачење, Кампување, Патување , Риболов, Качување, Пешачење, Трчање, Вежбање, На Отворено Или Секојдневно Секојдневно Носење. Женски Шорцеви Облечени. панталони за жени. женски панталони.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата