.

.

Парк Пар Преносни Патувања Хотелски Влечки Спа Гости Патнички Чевли За Еднократна Употреба Унисекс

Парк Пар Преносни Патувања Хотелски Влечки Спа Гости Патнички Чевли За Еднократна Употреба Унисекс

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

1 Многу удобно, идеално за летање ако вашите стапала имаат тенденција да отекуваат. Одлично за спа или рекреативни објекти и патување, идеално за релаксирачки одмори или дома. Совршен за чување за вашите гости пред влезната врата, за заминување како подароци во собите за гости, за употреба во СПА, хотели и многу повеќе.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата