.

.

Плус Големина Блузи За Жени Круг Деколте Блуза Пуловер Печатени Ракав Црвено Л

Плус Големина Блузи За Жени Круг Деколте Блуза Пуловер Печатени Ракав Црвено Л

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Red Size : LNeckline : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Должина На Ракавот : 3/4 Стил На Ракав : Блузестил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневна облека, вокација, забава, датуми,работа, улична облека, итн вклучен пакет : 1 Компјутер Женска Блуза Плус Големина блузи за жени, Еднобојни, Краток Ракав, Назад Плисирани V Вратот Туники, Одблесокот Стил Лето Блузи, Копчиња Декор Жени Плус Блузи, Хит На Колкот. Женски Плус Врвови летни врвови за жени; кошули со кратки ракави за жени; женски летни врвови; женски врвови облечени секојдневно; кошули за жени; обезмастени дупки; женски врвови; врвови со плус големина за жени; маици за жени; блузи; женски врвови со кратки ракави; деловни секојдневни облеки за жени; женски кошули; летни блузи; маици за жени; женски резервоари; женски врвови; женски врвови; женски врвови;.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата