.

.

Ханас Женски Врвен Моден Летен Женски Моден Секојдневен Принт В-Врат Кратки Ракави Печатена Маица Сина М

Ханас Женски Врвен Моден Летен Женски Моден Секојдневен Принт В-Врат Кратки Ракави Печатена Маица Сина М

Оценки на купувачот:

DEN 287.84
Од стоката
Во магацинот

Големина : S Биста : 95cm/37.40" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 66cm/25.98" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 67cm/26.38" Големина : L Биста : 105cm/41.34" Рамо : 42cm/16.54" Должина : 68см/26.77" големина : xl биста : 110см/43.31" рамо : 43см/16.93" Должина : 69см/27.17" големина : xxl Биста : 115см/45.28" рамо : 44см/17.32" Должина : 70см/27.56" женска мода Секојдневен принт v-вратот кратки ракави печатени T-кошула опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен,Материјал : 95% Полиестер,5% тип На Спандекспатерн : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 X женски врв отпечатоци. Карактеристики Со Малку Подлабоко V-Деколте, Додавајќи Чувство на Симпатичен и Женски Допир. ●Прилики}Носете го овој фустан на секојдневно вечерно излегување на пијалоци со пријателите, шминкање и шминкање, на забава за дипломирање и пешачење на плажа итн. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Изгледа шармантно со очила за сонце, сандали и накит во лето и тексас јакна или секојдневен капут на fall. Тоа стана вашиот одат на облека секој ден за она што го правите. Перење-Ослободете ги рацете. Можете безбедно да го фрлите во машината за перење без да се грижите за деформација и намалување. ●Големина●Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата