.

.

Лојисвидион Женски Кошули Дозвола Жени Мода Обичен Краток Ракав В - Вратот Блузи Печатење Повик Блуза Маица Блузи Сива 12

Лојисвидион Женски Кошули Дозвола Жени Мода Обичен Краток Ракав В - Вратот Блузи Печатење Повик Блуза Маица Блузи Сива 12

Оценки на купувачот:

DEN 331.04
Од стоката
Во магацинот

Жени Мода Секојдневен Краток Ракав V-Вратот Печатење Обичните Блуза Маица Блузи Карактеристики : Que Материјал : Полиестер, Меки И Удобни Que Карактеристики : Краток ракав, Дневно, Моден Стил. +Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Содржина на пакетот : 1 Х женски врвни информации За Производот : Сезона : Пролет Winter Зима Лето Пол : Жени Повод : Мода, Дневен Материјал : Полиестерска Блуза Должина : Редовен Стил : Мода, Секојдневна Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 70см/27.56 "Биста : 96см/37.80 " Ракав : 20см/7.87" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 71см/27.95 "Биста : 100см/39.37" Ракав : 20.5 см/8.07" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 72см/28.35 "Биста : 104см/40.94 " Ракав : 21см/8.27" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Должина : 73cm/28.74 "Биста : 108cm/42.52" Ракав : 21.5 cm/8.46" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Должина : 74cm/29.13 "Биста : 112cm/44.09" Ракав : 22cm/8.66 " Loyisvidion Женски Кошули Дозвола Жени Мода Обичен Краток Ракав V-Вратот Блузи Печатење Повик Блуза Маица Блузи Сива 12 (XXL). Блузи За Жени Плус Големина Дозвола 5 5. Дозвола За Женска Облека. Жените Дозвола Кошули Под 1 10. Женски Летни Кошули Дозвола.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата