.

.

Хемингфорд Еко-Пријателски Памучни Крпи За Бања 12-Парче Поставени од Впечатоци

Хемингфорд Еко-Пријателски Памучни Крпи За Бања 12-Парче Поставени од Впечатоци

Оценки на купувачот:

DEN 1167.84
Од стоката
Во магацинот

Подмладете го декорот за бања со прекрасниот Супериорен Еколошки Комплет За Крпи од 12 Парчиња. Направен од регенериран Памук, овој пакет осигурува извонредна апсорпција и одговорност за животната средина. Со дебела, шевронска граница, секој комплет доаѓа со 4 крпи за капење, 4 крпи за раце и 4 крпи за лице кои се меки, многу апсорбирачки и идеални за секојдневна употреба. Импресионирајте ги вашите гости со карактерот и чувството на овие крпи совршени за секој мајстор или гостинска бања. Достапно во низа живописни бои, веднаш надградете го чувството и изгледот на секоја бања со овој класичен комплет.Впечатоци Модерен, Современ Комплет Памучни Крпи Од 12 Парчиња, Зелен Комплетен Комплет За Вашата Бања : (4) крпи за Капење, (4) крпи за раце и (4) крпи за лице. Луксузен Материјал : Изработен од 100% памук со прстен за меко и издржливо чувство. Широк Спектар На Бои : Изберете од 20 различни нијанси за да одговараат на вашиот декор во бањата. Класичен и Разноврсен Дизајн : еднобојната шема одговара на модерните и современите стилови. Ултра-Абсорбента и Дише : Квалитетна еднослојна конструкција со тежина од 450 гсм. Сертификација : овој производ Е оеко-ТЕКС и ГРС сертифициран. Лесно За Нега : комплетот може да се пере во машина, а упатствата за нега на етикетата ќе ви помогнат да ги минимизирате брчките и намалувањето. Димензии : Секоја крпа за Капење мери 27 "широки х 54" долги секоја крпа за Раце мери 16 "широки х 28" долги секоја крпа за Лице мери 13" широки х 13 " долги.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата